Hirfanlı Mühendislik Su Teknolojileri Whatsapp Hattı
Whatsapp
Hirfanlı Mühendislik Su Teknolojileri Telefon Hattı
Telefon

Ravent Smart Lüks Pompalı

Ravent Smart Lüks Pompalı

Ravent Smart Lüks Pompalı

  • Ravent Smart diğer cihazlar gibi ters ozmoz arıtma sistemiyle çalışmaktadır.
  • 5 veya 6 aşamalı olarak satın alınabilir.
  • 8ltlik deposuyla ve şık görünümüyle hayatınıza, sağlığınıza ve evinize değer katacaktır.
  • Ravent Su Arıtma Cihazı birçok cihaza göre özellikli ve kaliteli bir cihazdır.
  • A kalite ve sertifikalı su arıtma cihazı filtreleriyle müşterilerimizin gönlünde taht kuran bu sistem Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin en çok sattığı Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları arasında yer almaktadır.
  • Ravent Su Arıtma Cihazı aynı zamanda 12 litrelik deposu olan Ravent Cool modeline de sahiptir ve bu cihaz da şu ana kadar Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin en çok sattığı cihazlar arasında yer almaktadır.
  • Ravent Su Arıtma Cihazı Water Quality, ISO9001, ISO14001, ISO45001 onaylı filtrelere sahiptir.

 

Ters Ozmos Filtrasyon Sistemi

 

# Filtreler Özellikler
1 5 Mikron Tortu Filtre Kaba tortu, kum, çakıl, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlar. Ters ozmos membran filtreyi koruyarak optimum filtre ömrü sağlar.
2 Granül Aktif Karbon Filtre Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Klor ve diğer kimyasalları arıtarak membran filtrenin korunmasını sağlar.
3 Aktif Karbon Blok Filtre Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Klor ve diğer kimyasalları arıtarak membran filtrenin korunmasını sağlar.
4 Ters Ozmos Membran Filtre Ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan geçirilerek arıtılmasını sağlar. Nano boyutta tortu partikül, ağır metal, kimaysal, virüs, bakteri, mikroorganizma ve kirecin arıtılmasını sağlar.
5 Hindistan Cevizi Karbon Filtre Hindistan cevizi kabuğu ve granül karbon içerir. Musluktan akmadan hemen önce suyu son kez arıtarak lezzetli olmasını sağlar.
     

 

​​​​​​​